LSI Cloud Hotel to chmurowy system do zarządzania hotelem. My zaoszczędzamy Twój czas, ty rozwijasz biznes!

LSI Cloud Hotel to chmurowy program do wygodnej i efektywnej obsługi Twojego hotelu, pensjonatu czy do zarządzania apartamentami na wynajem. Czas zaoszczędzony na zarządzaniu poświęć swoim Gościom już dziś!

Dzięki funkcjom LSI Cloud Hotel możesz automatyzować swój obiekt

0 minut
Tyle zajmie konfiguracja!
0 sekund
Tyle zajmie Ci założenie rezerwacji!
o 0 %
Skrócisz czas meldowania Gości

Dlaczego LSI Cloud Hotel ?
Poznaj narzędzie, które wprowadzi Cię na nowy poziom

Zwiększenie liczby bezpośrednich rezerwacji

Własny booking engine i integracja z Google Center
 

Brak uciążliwych i kosztownych wdrożeń

System będzie gotowy do pracy w mniej niż godzinę
 

Pełna kontrola

Zarządzanie z dowolnego miejsca i urządzenia w czasie rzeczywistym za pomoca przeglądarki internetowej

Oszczędność czasu

Zarządzaj wieloma procesami w jednym miejscu, kontroluj biznes dzięki szczegółowym raportom
 

Bezpieczeństwo biznesu

System jest ciągle aktualizowany zgodnie z przepisami prawnymi i księgowymi, stosujemy zaawansowane środki bezpieczeństwa dla ochrony poufności i integralności danych

Automatyzacja procesów

Samodzielne zameldowanie i wymeldowanie, dedykowany system marketing automation działający na bazie danych programu hotelowego

Rozwiązanie, które zwiększy kontrolę nad twoim hotelem.
Zarządzaj. Automatyzuj. Oszczędzaj czas!

Prosta rezerwacja pokoi poprzez kreator

Wbudowany intuicyjny kreator, pozwoli Ci na szybkie i bezproblemowe założenie rezerwacji twoich pokoi. Doskonale o tym wiemy, że Goście dzwoniący o każdej porze wymagają rezerwacji od ręki. Tworząc nową rezerwacje poprzez LSI Cloud Hotel, Gość dostają potwierdzenia na adres e-maile od razu po jej założeniu. Dzięki czemu są pewni, że ich pobyt jest już zarezerwowany.

Planowanie i modyfikacja dostępnych pokoi

W systemie LSI Cloud Hotel możesz dodawać dowolną ilość pokoi i w dowolnej konfiguracji. Tak jak lubisz, i tak jak jest Ci wygodniej. Oferuj pokoje 1-os, 2-os, 3-os i więcej! Z dostawkami, czy też bez. Ilość osób i dostawek możesz również ustalać podczas rezerwacji Gości.

Dodawanie usług oraz posiłków

Oferujesz posiłki i usługi dodatkowe? Świetnie się składa. W LSI Cloud Hotel możesz dowolnie dodawać i modyfikować twoje posiłki i usługi dodatkowe, które już oferujesz lub będziesz oferował w swoim obiekcie. Chcesz dodawać śniadania, obiady, kolacje, bądź inne posiłki? Nic prostszego. A może usługi dodatkowe jak opłata klimatyczna, parking, czy wypożyczenie sprzętu! Jedno kliknięcie i dodajesz usługę do rezerwacji.

Praca z każdego miejsca

Program jest zaprojektowany w nowoczesnej technologii chmurowej. Co to znaczy dla Ciebie? Możesz pracować z każdego miejsca na ziemi, wystarczy przeglądarka i dostęp do Internetu. Program działa na zabezpieczonym przez LSI Software serwerze, dedykowanym dla Ciebie. Nie będzie Cię ograniczało już miejsce gdzie jesteś, będziesz mieć swój biznes pod kontrolą.

Darmowe aktalizacje do nowych przepisów

Dzięki regularnym aktualizacjom, które są integralną częścią naszego oprogramowania, zapewniamy, że zarządzanie hotelem odbywa się zgodnie z aktualnymi wymogami prawymi i branżowymi standardami. Nasze rozwiązanie oferuje nie tylko zaawansowane funkcje zarządzania i obsługi klienta, ale również zapewnia spokój umysłu, wiedząc, że Państwa działalność jest zawsze zgodna z obowiązującymi przepisami.

Paragony i faktury prosto z programu!

Dzięki funkcjom finansowym, możesz jednym Kliknięciem rozliczyć pobyt swoich Gości. Paragon czy fakturę wystawisz prosto z programu przy rozliczaniu rezerwacji. Dokument rozliczeniowy może zostać automatycznie przesłany na adres e-mail Gościa. Rozliczanie pobytów nigdy nie było prostsze. Dodatkowo do systemu LSI Cloud Hotel wbudowaliśmy możliwość wystawiania faktur w języku angielskim.

Dashboardy na żywo

Informacja to klucz do sukcesu i płynnej pracy. Specjalnie dla Ciebie zaprojektowaliśmy w systemie Dashboardy, które pokazują aktualną ilość rezerwacji, przyjazdy i wyjazdy twoich Gości, a także grafiki przedstawiające ilość wolnych i zajętych pokoi! Miej przegląd całego swojego biznesu w jednym miejscu. Ustawiaj powiadomienia, aby nic nie umknęło twojej uwadze.

Raport managera specjalnie dla Ciebie

Wiemy jak ważna jest analityka. Musisz mieć kontrole nad swoimi biznesem. Stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie moduł Raport Managera. Zdobędziesz w nim przegląd finansowy całego biznesu. W nim między innymi, rozpiskę zajętych pokoi, udział w obłożeniu całego obiektu. Poznaj, które pokoje sprzedają się najlepiej. Analizy przyjazdów, wyjazdów a także swoje przychody w ujęciu dziennym, miesięcznym, rocznym. Możesz także porównywać swoje wyniki z rokiem ubiegłym!

Bezpłatny Booking Engine - koniec prowizji!

Dzięki wbudowanemu w rozwiązanie Booking Engine możesz oferować swoim Gościom miejsce, gdzie sami mogą zarezerwować pokój dla siebie. Bez konieczności telefonu do twojego obiektu. Już dzisiaj możesz ograniczyć nawet 20% prowizje, które odprowadzasz do dużych portali pośredniczących. Nasz program jest również zintegrowany z Google Center! Zbuduj swoją grupę lojalnych Gości, którzy będą powracać do twojego Hotelu!

Zarządzanie planem cenowymi

Wygodne zarządzanie planem cenowym pozwala szybko reagować na zmiany cen na rynku. Kilkoma kliknięciami możesz ustalić różne wersje cenników: świąteczne, sezonowe czy codzienne. Bądź gotowy już wcześniej na świetną pogodę w sezonie, bądź jej załamanie. Oferuj najlepsze ceny na rynku i utrzymuj pełne obłożenie swojego obiektu.

Baza twoich Gości

Prowadzenie bazy Gości to jeden z najważniejszych elementów budowania doświadczeń w biznesie hotelowym. Dzięki naszemu rozwiązaniu stworzysz bazę swoich Gości, a w niej znajdziesz kontakt, informacje oraz ich spersonalizowane upodobania. Dzięki kontaktowi możesz wysyłać informacje o specjalnych ofertach i propozycjach, co pozwoli zwiększyć sprzedaż twoich pokoi. Buduj niezapomniane chwile dla twoich Gości, dzięki drobnym, ale znaczącym rzeczom.

Bezpłatny Channel Manager

Oferujesz swoje pokoje w wielu miejscach, aby zwiększyć szanse sprzedażowe? Dzięki wbudowanemu Channel Managerowi, możesz prosto i bez problemu nadzorować dostępność swoich pokoi w różnych źródłach. Wsparcie Channel Managera w LSI Cloud Hotel pozwoli Ci uniknąć sytuacji overbookingu w twoim obiekcie. Jeśli pokój się wyprzeda, informuj wszystkich jednocześnie.

Zarządzanie całym obiektem w jednym miejscu.
Dziś jest możliwe.

Elektroniczna transformacja zaczyna się tutaj

LSI Cloud Hotel to oprogramowanie dla hoteli, które staje się kluczem do elektronicznej transformacji Twojego biznesu. Zapomnij o czasochłonnych papierowych procesach i manualnych obowiązkach. Już w 15 minut możesz automatyzaować, i integrować wszystkie aspekty zarządzania hotelem. Zapewniając Ci więcej czasu na to, co naprawdę ważne: rozwój Twojego biznesu i zadowolenie gości.

Zapomnij o powolnych metodach rezerwacji i potwierdzeń

W sezonie rezerwowanie zabiera czas? Potrzebujesz przejrzystego kalendarza, który pozwoli Ci szybko i efektywnie rezerwować pokoje i apartamenty gdziekolwiek jesteś? LSI Cloud Hotel oferuje Ci szybki i pewny sposób na każdą rezerwacje - poprzez Twoją przeglądarkę. Następnie jednym kliknięciem wysyłasz potwierdzenie do Gości!

Buduj lojalnych Klientów dzięki bezpłatnemu Booking Engine

Już teraz możesz zaoferować swoim Gościom, aby rezerwowali pobyt sami - na twojej stronie. LSI Cloud Hotel oferuje bezpłatny Booking Engine, czyli system do samodzielnej rezerwacji pokoi i apartamentów. Nie płać prowizji drogim pośrednikom, oferuj wspaniałe pobyty dla twoich Gości samodzielnie już dziś!

Jak będzie wyglądała Twoja ścieżka z
LSI Cloud Hotel?

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, zobacz jak będzie wyglądać nasz kontakt!

Napisz w wiadomości wszelkie pytania i wątpliwości w których chciałbyś uzyskać poradę.

Nasi eksperci skontaktują się z tobą tak jak wolisz. Za pomocą e-mail, telefonu lub spotkania przez Teams.

Jeśli będziesz chciał/a pokażemy Ci jakie realne możliwości biznesowe da Ci nasze rozwiązanie!

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM