Przemyślane rozwiązanie dla twojego biznesu
Hotelowego Apartamentów Agroturystyki

Przemyślane rozwiązanie dla twojego biznesu Hotelowego Apartamentów Agroturystyki

Wciąż zastanawiasz się czy warto wykorzystywać systemy do rezerwacji i zarządzania? Czy sprawdzą się w Twoim biznesie? Zobacz, gdzie możesz wykorzystać możliwości LSI Cloud Hotel.

Nowoczesny system hotelowy, który wspiera Twój biznes.
Zobacz, gdzie możesz wdrożyć swój LSI Cloud Hotel.

Posiadając hotel wiemy jak mało czasu posiadasz. Zautomatyzuj swoją rolę właściciela i managera hotelu w kilka chwil, aby zyskać utracony czas. Rezerwuj dowolne pokoje dla twoich Gości, wysyłaj automatyczne potwierdzenia rezerwacji i twórz bezncenne chwile, które twoi Goście zapamiętają na zawsze.
Dzięki funkcjonalnościom LSI Cloud Hotel zarządzanie pensjonatem czy agroturystyką nigdy nie było prostsze. Zdobądź wgląd do wszystkich rezerwacji dzięki przejrzystemu kalendarzowi, zarządzaj pokojami w kilku ekspresowych krokach. Przeglądaj przyjazdy i wyjazdy twoich Gości oraz rozliczaj ich nawet w 3 minuty!
Posiadanie apartamentów to świetna inwestycja! System jest nieocenionym zasobem dla właścicieli i zarządców apartamentów na wynajem długo lub krótkoterminowy. Wraz z LSI Cloud Hotel przeniesiesz zarządzanie nieruchomościami, rezerwacjami, płatnościami na nowy poziom. Rezerwuj, wysyłaj automatyczne potwierdzenia i kontroluj swoje zyski!
Nasz system sprawdzi się w każdym miejscu, które oferuje wynajem bądź rezerwacje przestrzeni naclegowej. Nie ważne czy będzie to hostel, schronisko czy sezonowy obiekt noclegowy. Możesz rezerwować, zarządzać, rozliczać płatności w kilka chwil. A także oferować swoim Gościom dodatkowe usługi, które bezproblemowo definiujesz w swoim panelu.

FAQ

Oprogramowanie pomaga we wdrożeniu i automatyzuje je za pomocą wizarda. Przy minimalnym zakresie wystarczającym do pracy to czas około 15 minut ale przy większym zakresie to moze być do 1 dnia! Oczywiście nasi eksperci służą także pomocą.

Tak! Nieważne, czy posiadasz kilka pokoi czy kilkadziesiąt, nazywasz się pensjonatem, domkami, ośrodkiem wczasowym, hotelem czy hostelem. Nasz system stworzyliśmy po to, aby ułatwiał codzienną pracę każdemu! 

Oczywiście! Możesz obsługiwać gości i przyjmować płatności. Po ponownym połączeniu z siecią dane ze sprzedaży offline zostaną automatycznie wysłane do Twojej bazy w chmurze LSI Cloud Hotel. Połączenie z Internetem jest jednak wymagane do pierwszego logowania do aplikacji danego dnia. 

Nie, najpierw testujesz. Po założeniu konta demo masz od 14 do 30 dni, aby sprawdzić system zupełnie bezpłatnie. Dopiero po tym czasie musisz wykupić subskrypcję miesięczną lub roczną, aby dalej prowadzić swój biznes z LSI Cloud Hotel. 

Zwykły komputer, laptop, tablet czy telefon z przeglądarką wystarczą do uruchomienia systemu. 

Polecamy profesjonalne rozwiązania POS dla hoteli. Taki sprzęt zdecydowanie dłużej „trzyma” baterię i jest odporny na trudne warunki pracy. Do tego wcale nie kosztuje dużo więcej niż zwykły tablet. Skontaktuj się z nami, pomożemy! 

Oczywiście możesz zawiesić płatność, ale nie jest to dla Ciebie opłacalne, w okresie kiedy nie masz sezonu i dużej ilości gości, system poprzez narzędzia pomaga ci pozyskiwać rezerwacje na przyszły sezon.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM