Dziesiątki możliwości, które zautomatyzują działanie twojego obiektu! - Wszystko w jednym miejscu.

LSI Cloud Hotel to chmurowy program do wygodnej i efektywnej obsługi Twojego hotelu, pensjonatu czy do zarządzania apartamentami na wynajem. Czas zaoszczędzony na zarządzaniu poświęć swoim Gościom już dziś!

Całe zarządzanie w jednym miejscu.

Zarządzaj rezerwacjami pokoi
Dzięki systemowi LSI Cloud Hotel możesz zarządzać i konfigurować pokoje dostępne w twoim hotelu czy obiekcie noclegowym. Dzięki wygodnym kreatorom możesz dodawać pokoje takie jak potrzebujesz. Jedno, dwu czy nawet kilkuosobowe. Zaprojektowany z myślą o tobie kreator, pozwoli Ci stworzyć rezerwacje dla Gościa w mniej niż 3 minuty! Nie trać więcej czasu na żmudne, ręczne, zapisywanie rezerwacji. W zaoszczędzonym czasie możesz dbać o swoich Gości.
Dzięki wbudowanym funkcjom, możesz łatwo kontrolować przyjazdy i wyjazdy swoich Gości. Już zawsze będziesz na bieżąco, którzy Goście przyjeżdżają do twojego obiektu, a których doba hotelowa się kończy. Nie zaskoczy Cię już nigdy nieprzygotowany pokój, bądź zapomniana przypadkowo rezerwacja. Miej wszystko pod kontrolą.
Oferujesz posiłki i usługi dodatkowe? Świetnie się składa. W LSI Cloud Hotel możesz dowolnie dodawać i modyfikować twoje posiłki i usługi dodatkowe, które już oferujesz lub będziesz oferował w swoim obiekcie. Chcesz dodawać śniadania, obiady, kolacje, bądź inne posiłki? Nic prostszego. A może usługi dodatkowe jak opłata klimatyczna, parking, czy wypożyczenie sprzętu! Jedno kliknięcie i dodajesz usługę do rezerwacji.

Nowa rezerwacja?
Zrób to szybciej niż zawsze!

Goście dzwonią z nową rezerwacją? Wystarczy kilka kliknięć i wszystko masz gotowe. Ustal termin w wygodnym oknie, bądź na kalendarzu. Uzupełnij dane i gotowe.

Ustalaj swoją wyjątkową strategie cenową!

Dzięki LSI Cloud Hotel możesz ustalać różne strategie cenowe dla poszczególnych pokoi i okresów czasu. Z nami będziesz gotowy na każdą okazję z wyprzedzeniem – wakacje, święta, ferie czy sylwester. Gwarantuj swoim Gością najlepsze ceny jednym kliknięciem!

Ustalaj swoją wyjątkową strategie cenową!

Dzięki LSI Cloud Hotel możesz ustalać różne strategie cenowe dla poszczególnych pokoi i okresów czasu. Z nami będziesz gotowy na każdą okazję z wyprzedzeniem – wakacje, święta, ferie czy sylwester. Gwarantuj swoim Gością najlepsze ceny jednym kliknięciem!

Dashboardy - czyli wszystko na oku w jednym miejscu

Dzięki przejrzystym wykresom i tabelom masz kontrole nad wszystkim co dzieje się w twoim obiekcie. Wystarczy jedno spojrzenie i już wiesz – ile pokoi jest zajętych a ile wolnych, kiedy przyjeżdżają Goście, a nawet sprawdzisz swoje przychody!

Przechowujesz dane w zabezpieczonej chmurze z dostępem 24/7h

Bezpieczeństwo twoich danych to dla nas priorytet - nie musisz się o nic martwić

Dzięki nowoczesnej architekturze chmurowej aplikacji nie musisz martwić się o koszty serwera czy utrzymania aplikacji.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM