LSI Software.Codzienna praca staje się łatwiejsza.​

Dostarczamy nowoczesne systemy informatyczne, które wspierają działalność operacyjną i zarządzanie przedsiębiorstwem. Innowacyjne oprogramowanie, infrastruktura IT, specjalistyczne urządzenia (od kasy fiskalnej, po terminale dotykowe aż do pełnej instalacji Automatyki Hotelowej) oraz obsługa serwisowa kierowane są do najbardziej wymagających biznesów. Możemy podkreślić to, że specjaliści LSI Software każdego dnia tworzą rozwiązania, dzięki którym codzienna praca naszych Klientów staje się łatwiejsza.

Profil

Spółka LSI Software rozpoczęła swoją działalność już 1991 r, w czasie ogromnego rozwoju Internetu i informatyki. Od tej pory firma stała się wiodącym na polskim rynku producentem oprogramowania dla rynku HoReCa, obiektów hotelowych i sportowo-rekreacyjnych a także sieci kin. Pełna oferta firmy obejmuje nie tylko wdrożenia profesjonalnych systemów B2B, ale też dostawę nowoczesnego sprzętu, eksperckie usługi konsultacyjne oraz serwis.

Jawność Działania

Już od momentu powstania LSI Software stała się znaczącym na polskim rynku dostawcą rozwiązań informatycznych. Po kilku latach działalności i zdobyciu zaufania wśród licznych Klientów, w 2006 roku, spółka weszła na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Od tego czasu spółka znacznie poszerza swoje portfolio produktów oraz zdobywa liczne kontrakty, również międzynarodowe.

Współpraca

Wiedza i doświadczenie jest dla LSI Software najważniejsze, dlatego współpracuje z najlepszymi w branży IT. Każdego dnia staramy się rozwijać produkty w kierunku ułatwiania codziennej pracy naszym Klientom. Dziś jesteśmy partnerami z takimi firmami jak Microsoft, Posiflex, Cinestar Software. A ponad to LSI Software angażuje się we wprowadzenie i rozwój na polskim rynku robotów i rozwiązań AI uwalniających Klientów od powtarzalnych obowiązków. Dzięki takiej drodze staliśmy się dystrybutorem marki PUDU, która rewolucjonizuje świat gastronomii i hoteli w Polsce.

Nagrody

Rozwiązania tworzone przez LSI Software zdobywają uznanie i wyróżnienia zarówno w Poslce, jak i za granicą. Wszelkie nominacje oraz nagrody przyznawane są przez środowisko biznesowe oraz naukowe. Najbardziej cieszy nas jednak wyróżnienie i pozytywna opinia wśród naszych zadowolonych Klientów.
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM